Crno Belo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Crno Belo

Crno Belo


You are not connected. Please login or register

Vicevi : Crna strana zivota

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vicevi : Crna strana zivota Empty Vicevi : Crna strana zivota Mon Jan 31, 2011 11:18 am

Oblak u Bermudama

Oblak u Bermudama

Rešio meda da poseti prijatelje u Americi i krenuo avionom. Na pola puta meda ogladni pa pravo u pilotsku kabinu. Tamo zatekne pilota i kopilota. Okrene se ka pilotu i kaže mu:
Poješću te, gladan sam.
Pilot će uplašeno:
Nemoj mene, medo, ja sam pilot, ja upravljam avionom, ako me pojedeš, srušićemo se.
Okrene se meda onda ka kopilotu:
Onda ću pojesti tebe, mrtav sam gladan.
Nemoj mene, medo, ja sam tu ako pilotu pozli, bezbednost aviona je takođe ugrožena.
Na to će pilot medi:
Medo, a zašto ti ne bi pojeo stjuardesu? Naješćeš se, a bezbednost aviona neće biti ugrožena.
Meda se složi i ode do stjuardese. Razmeni sa njom par reči i vrati se na svoje mesto. Posle 15 minuta izađe pilot da proveri stanje u avionu. Vidi medu, a i stjuardesa je tu pa mu bude čudno. Priđe on medi pa ga pita:
Medo, zašto nisi pojeo stjuardesu kada si toliko gladan?
Je l', pa posle mene da jebete!

2Vicevi : Crna strana zivota Empty Re: Vicevi : Crna strana zivota Mon Jan 31, 2011 1:13 pm

smcko

smcko

Dosao crnogorac na nudisticku plazu prosto se on ko od majke rodjen pod palmu i prebacio preko alata peskir i zabo zastavicu 1 evro po gledanju.Prolaze dve turistkinje zagledaju se malo,zamisle bace mu 2 evra u kapu i podignu peskir,kad ono ima sta da se vidi.Zamisle se one malo te upitaju
Bi li on malo da radi ?
na sta ce crnogorac :
e jadna ne bila pa on da oce da radi ne bi prosio.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum